kawiarniogalerioczytelnia

*warszawa praga *internet z nieba *handelek (*fotki *książki *badziki)

czwartek, 18 grudnia 2008

Cuda Wianki "Xmass quest" w tę niedzielę.

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna edycja naszych melonowych Targów Dziajnu Nietypowego, tym razem dedykowana miłośnikom działań typu "za 5 dwunasta". Przygotowaliśmy biżuteryjno pamiątkarsko ofertę, a wszystko słodkie... do schrupania. Tym razem nie możemy zagwarantować wiele wolnej przestrzeni. Z uwagi na ilość sprzedających babek trzeba się przygotować raczej na tłok, za to w jakiej atmosferze...

Tym razem zawitają:

Ola Monola, którą pewnie pamiętacie jako wokalistkę Bauaganu. Jej credo życiowe: "Na ptrokato!". Teraz Ola jest czynną ogrodniczką (zgodnie z resztą ze swoim wykształceniem) jednakże z zamiłowaniem do kwiatów sztucznych. U nas zaprezentuje swoje abażury z tychże. Almodovar w najczystszej postaci. 

Kasia Grupińska (czyli graficzka która poszła w himalaje), z jej szarawarami. Każda, która chciała zostać Szeherezadą i każdy potencjalny Sindbad musi je mieć. Wygodne i seksowne. Sama posiadam kilka par i planuję następne.

Małgorzata Rosińska ze swoimi szydełkowanymi potworami. Podczas ostatniej edycji, sprzedała dzianinową wersję Pokraka z Pulp Fiction.

Dwie Marysie i ich filcowy świat. Żelazny repertuar naszej Cafe.

Królowa Karina i jej korale koloru kolorowego. Królak ostatnio maltretuje tworzywo, robiąc z niego gluty, które idą jak woda.

Ceramiczny raj z aniołami w wykonaniu "Piecowni", a także Magda Jaworska ze swoim wigilijnym kotem naturalnej wielkości (wigilijny bo w jodełkę).  

Dziewczęta z grupy Paint House z maleńkimi słodkimi płócienkami o tematyce sielsko przyrodniczej. Warto wiedzieć, że jako jedyne deklarują, iż można się z nimi targować.

A wszystko idealne na prezenty. Zapraszamy!